Dragos Su Tesisatı

Dragos Su Tesisatı

Dragos Su Tesisatı Kartalda tesisat işleri yapan firmamız aklınıza gelebilecek her türlü su tesisatı tamir bakım ve onarım işlerini layıkı ile yerine getirmektedir. Kartal bölgesi öncelikli olmak üzere çevre ilçelerden gelen tüm çağrılara anında dönüş yaparak müşterilerimiz için sorun oluşturan su tesisatı, kombi tamiri, çatı onarımı, pimaş tamiri, lavabo tıkanıklık açma gibi eziyetli işlerin hakkından ustalıkla gelmektedir. İşinin ehli güleryüzlü tesisat ustalarımız ile 7/24 sizlere hizmet vermek için hazır durumda olduğumuzu belirtiriz. Sizin için dertli olan su tesisatı tıkanıklık durumları bizim ustalık alanımızdır. Son teknoloji nedeni tespit edilmeyen su gider ve tıkanıklılık tespit eden makinalarımız ile su sızıntısının hangi alanda meydana geldiğini dakikalar içinde tespit ederek hemen su sızıntısını önleme falliyetlerimizi başlatıyoruz.

Özellikle eski yapım binalarda çatı katlarına yakın konutlarda   çatılardan inen suların nereden ve hangi çatlaklıklardan evlerinizin iç bölmelerine indiğini tespit etmek yine bizim işlerimiz arasındadır. Çatıların baca bölümlerinden evlerinize kadar inen suların engellenmesi ve çatılarınızdan bir daha su inişini engelleyen izolasyon işlerini çabuklukla yerine getirerek konforlu yaşam alanınıza kavuşmanızı sağlıyoruz. Çatılarınızdaki zamanla hasar gören kırıklar oluşan kiremitlerin yenisi ile değiştirilerek, sağlam kremitlerin çatılarınıza montajını büyük bir özen ile yapmaktayız. Yaz kış demeden yağmur, kar gibi yağış olaylarının meydana getirdiği tüm ıslaklık ve suya bağlı akıntı tıkanıklık açma işleriniz için hazır bulunduğumuzu belirtmek isteriz. 

Su tesisat işleri bir bütündür. Diğer su tesisat firmaları gibi sadece bir alanda değil uzmanlığımızı tüm tesisat ile ilgili hasar, yıpranma arıza alanlarında sergilemekteyiz. Örneğin kombi bakımı için ayrı usta, çamaşır makinası için ayrı ayrı ustalara ulaşmaya çalışmak yerine Kartal su tesisat işleri faaliyeti gösteren firmamız Say grup almış olduğu onarım ihtiyacı çağrılarında, gittiği konut veya iş yerlerinde, bir evin veya iş yerinin ihtiyaç duyabileceği tüm su tesisatı ile ilgili sorununu, ısıtma tesisatı ile ilgili kombi petek gibi makinaların tamirini, klozet arıza ve tıkanıklık işlerini, duşakabin montajını, küvet ve duş giderlerinde saç birikmesi sabun tortusundan kaynaklı tıkanıklıklarını açma, yıpranmış gider borularını yenisis ile değiştirerek kullanılır hale getirmeÇamaşır ve bulaşık makinalarının arızalarının yerinde tespit edilerek tamirini yapma, banyo mutfak gibi döşeme alanlarında ihtiyaç duyulan karot kesme ve yerleştirme işleri de dahil olmak üzere yüzlerce sayılabilecek çeşitlilikte bakım onarım tamir hizmetini aynı anda yerine getirmektedir.

Bunlar ile sınırlı kamayıp hev ev ve işyerlerinin iç mekanlarındaki tesisat işlerinin yanı sıra, binaların, konutların, kafelerin, iş yerleri ve işletmelerin tüm dış mekanlarında su tesisatı tamiri bakımı, tıanıklık iş ve işemleri dışında bahçe kısımlarında da her türlü bakım işlerini yapnaktayız. Bahçe sahibi olan ev ve işyerlerinin tüm düzenlemelerini peyzaj ustalığımız ile yerine getirmekteyiz. Mevsimsel olarak ağaçlarınızın budanması mı gerekiyor. Bize ulaştığınızda son teknoloji budama araçlarımız ile gelip bahçenizdeki ağaçları ziraai usullere göre buduyoruz. Ağaç dallarını keserken ağaçlarınızın özellikleri hakkında yeterli ziraai donanıma sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz. Yaptığımız işin bitkilerinize zarar vermemesi konusunda sizden daha özenli olduğumuzu, ağaçların çevre ve insan sağlığına önemi gereği büyük bir titizlikle bakımlarının yapılması gerektiğini bilmekteyiz.Bahçenizde bulunan  ağaçlara bakım ve budama işini yapmanın yanı sıra küçük bitkilerinize de aynı özen ile yaklaşıyoruz. Gübrelenmesi gereken ağaç ve bitkilerinizin ihtiyacı olan bahçe gübreleme işini yerine getirirken, böceklenmeye maruz kalan ağaç ve bitkilerinizin böceklere karşı canlılıklarını koruyup yaşamaya devam etmeleri için ilaçlanması gerektiği durumlarda ağaç ve bitkilerinizin ilaçlama işini yapıyoruz. Hangi birkiye hangi ilacın kullanılacağı konusunda sizleri araştırma zahmetine sokmayıp ilaçlama konusunda deneyimli personelimiz ile tüm iç ve dış mekan ilaçlama faaliyetlerini usulüne uygun standartlarda gerçekleştiriyoruz. 

Bahçelerinizin çevresinde bulunan ahşap veya metal farketmeksizin tüm çitleme ve çit tamiri işlerinizi büyük bir özen ve çabuklukla yapmaktayız. Her evin her işyerinin ihtiyacı tesisat ustalığı gerektiren tüm işlerinizde piyasanın önde gelen aranan su tesisatı işleri firması olduğumuz hatırlatmaya gerek bile duymuyoruz. Çünkü bizler gerçekleştirdiğimiz ve sonunsu br şekilde sonuçlandırdığımız tün su tesisatı ileri sonrasında müşterilerimiz tarafından unutulmayan başardığımız işler ile sürekli hatırlanan bir firmayız.

Yerleşim olarak Kartal bölgesine yakın konumda yer alan dragos semtinde bahçeli evlerin çokluğu dikkatinizi çelmiştir. Falliyet gösterdiğimiz dragos bahçe işleri, dragos su tesisatı işleri için, dragos sakinleri komşularının bahçelerinin bakımlarına bakarak bizlere ulaşmaktadırlar. Yaptığımız işler aynamızdır. Düzenlemesini yaptığımız her bahçe ve ağaç budama sonrası mutlaka bizlere yeni müşteri kazandırmaktadır. Konutların dış alanlarında meydana gelen su tesisatı arızaları için, tesisatın gömülü olduğu alan için toprak kazan, tesisat borularının olduğu yere ulaşmak için ayrı, su tesisat onarımı için ayrı ustalara ulaşmak zorunda olmadığınızı, bizlerin her iş için kendi bunyemizde alanında ustaları bulundurarak yapacağımız iş alanına ekip halinde gittiğimizi, müşterilerimizi yersiz usta arayışları ile uğraştırmadığımızı tekrar hatırlatmakta yarar görüyoruz.

Sloganımız bin iş için bir adresinizin olduğudur. Yarım yamalak su tesisat işlerinin yarısını yapıp, yarısında bizim alanımız değil bahanesi ile müşterisini yarı yolda bırakan bir uygulamayı asla ve asla tasvip etmediğimizi belirtmek isteriz.  su tesisatının arızalanması yaşam alanınıza, birçök yönden konfor ve rahatınızın bozulmasına neden olan alanlara da etki edeceğinden, her türlü önlemi alarak, ihtiyaç duyulan tüm alanlarda hizmet için aldığımız çağrılara istinaden adreslere gitmekteyiz. Örneğin çamaşır makinası tamiri için çağrıldığımız bir yerden su tesisatı giderini tamir ederek çıktığımız birçok işimiz olmuştur. Yani biz çamaşır makinası tamiri için çağrı aldık, su tesisatınızdaki tıkanıklık çamaşır makinanızın arılanmasına sebep olmuş gibi bahaneler yerine tüm su tesisatına bağlı makina alet, edavatın bir bütünlük içinde bakım ve onarımını yaparak başladığımız işi bitirmiş olarak iş alanımzıdan ayrılıyoruz.

Kartal su tesisatçınız SAY GRUP aracılığı ile su tesisatı giderlerinizdeki bakım tamir işinizi gerçekleştirmek isterseniz bizlere 0507 769 10 90 nolu telefonumuz ile 7/24 irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca 0216 652 15 83 nolu sabit hattımız da siz müşterilerimizin ulaşması için gün içinde çağrılara dönüş yapmaktadır.