Kartal Sıhhi Tesisatçı

Kartal Sıhhi Tesisatçı

Kartal Sıhhi Tesisatçı Kartal Atalar konumunda tesisat firması olarak faliyet gösteren Say grup olarak kış aylarına girdiğimiz bu günlerde müşterilerimiz karşı tesisat konusunda bazı bilgilendirmeleri yapmayı borç bilmekteyiz. Bilindiği gibi ilimiz kışın yoğun yağış alan bir bölgede bulunmaktadır. Kartal tesisatçınız müşterilerimizin olası yağış durumunda binalarının, su giderlerinin, çatılarının zarar görmemesi için 7/24 hizmet verme ilkesi ile çalışma yapmaktadır.

Yılın hangi ayında bulunursak bulunalım bizlere 0507 769 10 60 mobil hattımızdan ulaşabilir. Tamir ve onarım gerektiren çatı tamirlerinizi nitelikli, işinin ehli ustalarımıza yaptırarak kışı huzur ve konfor içinde evlerinizde geçirebilirsiniz.

Tesisat konusu üzerinde durulması gereken bir mekanizmadır. Arızalanması sadece kendisinde değil bir çok alan üzerine de etki etmektedir. Örneğin bozuk bir musluk, sadece bozuk bir musluk değildir. Aynı zamanda su baskını, taşması evlerde döşeme ve zeminlerin kabarması, mobilyaların hasar görerek ömürlerinin kısalması, evin içinde su baskınından kaynaklı nem ve rutubete neden olarak ev halkının hastalanması demektir.

Katal tesisatçınız, yerine getirdiği su tesisat tamir işlerinin yanı sıra müşterileri için önleyici faaliyetler de göstermektedir. Aynı şekinlde faaliyet alanlarımızdan bir diğeri ilaçlama işleridir. Bahçelerinizde oluşan böceklenme, evcil hayvanlarınız tarafından taşınan bit pire benzeri zararlı haşerelere karşı yuvanızı daha yaşanır kılmak adına tesisat işlerinin yanı sıra ilaçlama işlemlerini de yerine yetirmekteyiz. Faaliyet alanımız çok kapsamlı olup işinin ehli ustalar ile çalışmaktayız. Peyzaj işleri ile ilgilenen ekibimiz sonbaharda budanması gereken ağaçlarınızın budanmasını, mevsimsel olarak ekilen ve ömrünü tamamlayan çiçeklerinizin yerlerinden sökülerek yerine yeni mevsime uygun çiçek ve bitkilerin ekim işini gerçekleştirmektedir. Bahçelerinizin temizlenmesi ilaçlanması gelecek yaza dinlenmeye bırakılması için toprağının havalandırılması işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Bahçe temizleme, bahçe ilaçlama, bodrum temizliği, bodrum ilaçlama işleri de bünyemizde gerçekleştirilen işlerdendir.

Hizmet bölgemiz sadece kartal ile sınırlı kalmamakta anadolu yakasından herhangi bir adresten bizi aramanız halinde, Kartal su tesisatçınız olarak en kısa sürede tamiri bakımı gereken adrese ulaşabilmekteyiz.

Küvet ve duş, klozet, tuvalet, banyo bölgelerinde meydana gelen tıkanıklık, tesisat borularından sızıntı, nedenini bilemediğiniz tüm su tesisat sorunlarınız ile ilgili bizleri arayabilir aynı zamanda sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Yeni yapılmış binalarınızda inşaat sonrası temizlik ihtiyacınıza da hizmet vermekteyiz. Yoğun inşaat artıklarının bulunduğu alanları ekipmanlarımız ile çabucak temizleyerek sizleri taşınma öncesi temizlik sorununuzdan kurtarıyoruz. Tamir ve onarım yaptığımız hiç bir alanın temizliğini yapmadan terketmiyoruz. Yani sizlere bulduğumuz alanı değil olması gereken düzenli hijyen açısından uygun bir tamirat sonrasını bırakarak yanınızdan ayrılıyoruz.